شرکت بین المللی هستی نام آوران آبان غرب (westadviser)

شرکت بین المللی هستی نام آوران آبان غرب (westadviser)

خدمات مهاجرت

معرفی

رتبه:
تعداد بازدیدکنندگان: 160
روش های مهاجرت:
کشور های مهاجرت:

شرکت بین المللی هستی نام آوران آبان غرب (WEST ADVISER)

با مسئولیت محدود در تاریخ ژانویه 2016 توسط بهرام قراچورلو به ثبت رسیده و موفقیت های گوناگون در زمینه مشاوره سرمایه گذاری ، ملکی و تخصصی داخل و خارج از ایران داشته است. مدیر عامل شرکت پس از اتمام تحصیلات متوسطه و دانشگاهی از کشور هندوستان، از سال 2010 تا پایان 2014 در کشور امارات متحده تجارب بسیاری در زمینه مشاوره، کسب و کار، بازرگانی و اخذ ویزاهای کشور های مختلف کسب نموده، سپس تصمیم به بازگشت و خدمت به هموطنان خود گرفته است. ایشان نمایندگی رسمی شرکت های بسیار معتبر از جمله Damac و EMAAR را در امارات در اختیار داشتند. از سال 2016 تعداد بسیاری از عزیزان پس از مشاوره با این مجموعه، ویزاهایی از کشورهای مختلف دریافت نمودند و نمونه ویزاها در گالری مجموعه قابل رویت می باشد.

شرکت وست در ابتدای فعالیت خود با کشورهای محدودی همچون کانادا و استرالیا شروع به کار کرده و به مرور موفق به افزودن لیست بسیاری از کشورها مانند: شیلی، هند، اوکراین، ترکیه، انگلستان و … به آرشیو کاری خود نموده است. با توجه به موفقیت های پی در پی توانسته همواره رضایت بسیاری از هموطنان خود را جلب نماید و همین امر منجر به بازگشایی نمایندگی هایی در کشورهای ترکیه، کانادا ،اوکراین، شیلی و هندوستان گردیده است.

ارتباط با ما

  • آدرس آدرس : تهران، سعادت آباد، میدان کاج، سرو غربی، خیابان مروارید، پلاک 2، ساختمان مروارید سعادت، طبقه چهارم، واحد 30
  • شماره تلفن شماره تلفن : 021-22074411
کشور : ایران
شهر : تهران

ایتم برای نمایش وجود ندارد.

ایتم برای نمایش وجود ندارد.

ایتم برای نمایش وجود ندارد.

ثبت دیدگاه جدید

0 دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *