ویزا موندیال

ویزا موندیال

خدمات مهاجرت

معرفی

نام مدیرعامل: مرتضی هماپور
رتبه:
تعداد بازدیدکنندگان: 172
ویزا موندیال یک شرکت کانادایی است که طبق قوانین استان کبک و بریتیش کلمبیا کانادا به ثبت رسیده است. این شرکت در راستای ارائه خدمات مهاجرتی فعالیت دارد. متخصصین این شرکت در اکثر مقاصد پرطرفدار مهاجرتی حضور داشته و با سطح بالایی از توانایی و دانش فنی آماده به ارائه خدمات می باشند.
ایدئولوژی ویزا موندیال
ویزاموندیال یک هدف واضح و مشخص دارد و همواره در همان مسیر به حرکت خود ادامه داده است. هدف ویزاموندیال کمک به افرادی است که تصمیم دارند محل زندگی خودشان را تغییر بدهند. مهاجرت سرشار از استرس و نگرانی و دغدغه است، ویزاموندیال برنامه ریزی دقیقی برای کم کردن این استرس ها داشته و این هدف را مدت هاست پیگیری کرده و سالیان سال دیگر هم ادامه خواهد داد. ما اعتقاد داریم با گسترس اطلاعات رایگان باید دست سودجویان و افرادی که به زندگی دیگران اهمیتی نمی دهند را کوتاه کنیم و همین طور با این کار رقابت سالم در بازار ایجاد کرده که باعث رشد تمامی شرکت های مهاجرتی شود که در نهایت به سود همگان خواهد بود.
تیم ویزا موندیال
ما اعتقاد داریم که تفکر و ایدئولوژی هر شرکت از مدیران آن شروع میشود. اگر مدیر یک شرکت تفکر درست داشته باشد، قطعا این ژن در همه تیم تزریق خواهد شد. آقای مرتضی هماپور، مدیر شرکت ویزاموندیال یکی از تاثیرگذاران این صنعت بوده و ایشان با چیزی جز موفقیت موکلین این شرکت راضی نمیشوند.
 
 

ارتباط با ما

 • آدرس آدرس : Office number 229, 2030 Marine Drive, North Vancouver, BC, Canada
 • شماره تلفن شماره تلفن : 021-021- 8715 9510
کشور : کانادا
شهر : Vancouver

ایتم برای نمایش وجود ندارد.

ایتم برای نمایش وجود ندارد.

ایتم برای نمایش وجود ندارد.

ثبت دیدگاه جدید

1 دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
  • Nazanin
    • Nazanin
    • 10 ماه پیش
   • Recently I contracted for my son with your office in Tehran and paid them 700$.Today they contacted to me and said I had to change the contract. They sent another contract with another logo.Is it true?