گروه تحصیلی و مهاجرتی CIS Group کانادا

گروه تحصیلی و مهاجرتی CIS Group کانادا

خدمات اعزام دانشجو

معرفی

رتبه:
تعداد بازدیدکنندگان: 208
روش های مهاجرت:
کشور های مهاجرت:

زمانی كه شروع به فعالیت و تحقیقات در زمینه تحصیلات عالیه و اطلاع رسانی نمودیم یعنی حدود سال ۱۳۷۰ هنوز كامپیوتر و دستگاه فكس به بازارهای ایران راه نیافته بود.

برای رسیدن به كوچكترین اطلاعات در زمینه تحصیلات عالیه راه دشواری را باید طی مینمودیم و بیاد داریم پس از ظهور دستگاه فكس و سیستمهای كامپیوتری و اینترنت به چه میزان كارها راحتتر و عرصه فناوری اطلاعات به حد شگرفی توسعه یافت.

مؤسسه ما در اوایل سال ۱۳۷۰ بطور غیر رسمی فعالیت خود را در زمینه اطلاع رسانی تحصیلی و اعزام جوانان عزیز ایرانی كه علاقمند به ادامه تحصیل در دانشگاههای خارجی بودند، آغاز نمــود.

درسال ۱۳۷۲ بصورت رسمی و با نام مؤسسه دهلوی كه بعدها به مؤسسه دانشجویان تغییر نـام یافـت، ادامه فعالیت داد و بطور مستمر و با تلاش بی وقفه پرسنل و مدیران این مؤسسه قدمهای بسیار چشمگیری را در زمینه رشد و اعتلای علمی و فرهنگی جوانان عزیز ایرانی برداشت.

مؤسسه با شروع فعالیت انتشاراتی خود در سال ۱۳۷۹ و با تهیه و تالیف بیش از ۳۰ جلد كتاب در زمیــنه تحصیلات عالیه در دانشگاههای خارجی توسط آقای مهدی دارا كه در حال حاضر مدیریت CIS Group در شهر ونکوور کانادا را برعهده دارد، جایگاه ویژه ای را در بین قشر فرهنگی جامعه و دانشجویان كسب نموده است .

در حال حاضر در دهه سوم فعالیت مؤسسه مفتخریم كه اعلام داریم که موسسه ما پس از ۳۰ سال تبدیل به یک گروه بین المللی تحصیلی به نام : “CIS Group” یا “گروه بین المللی تحصیل کانادا” شده است و توفیق یافته ایم نمایندگی رسمـــی بیش از ۱۰۰ دانشگاه و كالج معتبر جهان را اخذ نماییم و با كوله باری از تجربه و سابقه ای درخشـــان گروه ما آماده خدمت رسانی به کلیه جوانان عزیز ایرانی است و در این رهگذر از هیچ تلاشی فرو گذار نخواهیم بود.

ارتباط با ما

  • آدرس آدرس : 208-132, West 15th Street, Lonsdale Ave., North Vancouver, V7M 1R5, BC, Canada
  • شماره تلفن شماره تلفن : 001-778-3409340
کشور : کانادا
شهر : Vancouver

ایتم برای نمایش وجود ندارد.

ایتم برای نمایش وجود ندارد.

ایتم برای نمایش وجود ندارد.

ثبت دیدگاه جدید

0 دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *