سازمان مهاجرتی مینا یوسفی

سازمان مهاجرتی مینا یوسفی

خدمات مهاجرت

معرفی

نام مدیرعامل: خانم مینا یوسفی
رتبه:
تعداد بازدیدکنندگان: 78
روش های مهاجرت:
کشور های مهاجرت:
وب سایت: https://immiway.com/

سازمان مهاجرتی مینا یوسفی بر پایه ارایه بهترین سرویس کارشناسانه، اطلاعات دقیق و صادقانه بنیان نهاده شده است. شرکت مهاجرتی مینا یوسفی، یک شرکت کانادایی است که با نام Easy Way Immigration Services Inc در شهر تورنتوی  کانادا در سال 2012 تاسیس شده است. دفتر مرکزی سازمان در شهر تورنتو می باشد. تیم کارشناسان ما در دفتر تهران، تورنتو از ابتدا تا انتهای این راه در کنار متقاضیان می باشند.

تمامی خدمات این شرکت در کشور کانادا و توسط تیم مستقر در این شرکت به بهترین شیوه ی ممکن ارایه میشود.

ریاست این سازمان مهاجرتی به عهده خانم مینا یوسفی است. ایشان همچنین عضو رسمی انجمن مشاورین مهاجرتی کانادا Immigration Consultants of Canada Regulatory با شماره عضویت R421879 میباشد.

خانم یوسفی فارغ التحصیل ممتاز رشته حقوق مهاجرت از کالج SENECA تورنتو و همچنین دارای لیسانس مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران می باشد. خانم مینا یوسفی سالها با سمت مدیر حساب Account Manager در رویال بانک کانادا Royal Bank of Canada خدمت کرده است و کاملاٌ با قوانین مهاجرتی و بانکی کانادا آشنایی دارد. استفاده از تجارب ایشان بخصوص در زمینه سرمایه گذاری در کانادا به نفع تمامی متقاضیان اقامت بالاخص متقاضیان روشهای سرمایه گذاری و صاحبان بیزینس میباشد.

ارتباط با ما

  • آدرس آدرس : 7191Yonge St. Suite 913, Thornhill, ON, L3T0C4, Canada
  • شماره تلفن شماره تلفن : 001-905-597-1740
کشور : کانادا
شهر : Vancouver

ایتم برای نمایش وجود ندارد.

ایتم برای نمایش وجود ندارد.

ایتم برای نمایش وجود ندارد.

ثبت دیدگاه جدید

0 دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *