مدیریت مشاوره آریا

مدیریت مشاوره آریا

خدمات مهاجرت

معرفی

نام مدیرعامل: شهرام میرزایی
رتبه:
تعداد بازدیدکنندگان: 70

مؤسسۀ مدیریت مشاورۀ آریا، با مدیریت آقای شهرام میرزایی افتخار دارد از سال 1384 فعالیت خود را در زمینۀ خدمات اعزام دانشجو با اخذ مجوز رسمی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری آغاز تا با ارائۀ خدمات منحصر به‌ فرد توسط مشاورین و کادر مجرب، دارای مدرک رسمی مشاورۀ تحصیلی از کشور استرالیا، متقاضیان عزیز را جهت تحصیل در برترین دانشگاه‌ها و کالج‌های استرالیا و نیوزیلند یاری رساند.

ما افتخار داریم تا به‌ عنوان یکی از پیشگامان اطلاع‌رسانی در زمینۀ اعزام دانشجو به خارج از کشور، به‌ واسطۀ ارتباط تنگاتنگ با دانشگاه‌ها، کالج‌ها و مدارس معتبر استرالیا و نیوزیلند، با ارائۀ مشاوره‌های دقیق و جامع برای کلیۀ مقاطع تحصیلی از متوسطه تا دکتری، بر اساس شرایط و درخواست متقاضیان، کلیۀ خدمات خود را اعم از اخذ پذیرش، بورسیه و ویزا را انجام داده تا متقاضیان و خانوادۀ محترم‌شان بتوانند با آگاهی کامل از شرایط تحصیل، برنامه‌ریزی مطمئن و هدف‌مندی را برای نیل به اهداف خود انجام دهند.

وب‌سایت مؤسسه حاوی اطلاعات مناسبی درباره شرایط تحصیل در مراکز آموزشی برتر استرالیا و نیوزیلند می‌باشد كه می‌تواند راهنمای مناسبی برای شما عزیزان، قبل از هر گونه اقدام برای تحصیل در این سه کشور باشد. وب‌سایت مؤسسه به طور مستمر در حال به‌روزرسانی بوده و شما می‌توانید از طریق آن و یا صفحات اجتماعی ما نظیر تلگرام، اینستاگرام و لاین از آخرین اخبار در این حوزه اطلاع یابید.

کارشناسان مجرب ما با آگاهی کامل از شرایط زندگی و تحصیل در استرالیا و نیوزیلند راهنمایی‌های لازم را در اختیار شما عزیزان قرار داده و پاسخگوی سؤالاتتان خواهند بود. دفتر ما در شهر سیدنی نیز با شما عزیزان در استرالیا همراه خواهد بود.

ارتباط با ما

  • آدرس آدرس : تهران ،کوی نصر)گیشا ( نبش خیابان 19 پالک 2 طبقه اول واحد 4
  • شماره تلفن شماره تلفن : 021-88240445 021-88276234
کشور : ایران
شهر : تهران

ایتم برای نمایش وجود ندارد.

ایتم برای نمایش وجود ندارد.

ایتم برای نمایش وجود ندارد.

ثبت دیدگاه جدید

0 دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *